W Livioon, każdy kto ma ukończone 16 lat, może zostać przedstawicielem i zacząć zarabiać. Na początku najprościej jest zacząć od polecania i sprzedaży produktów Livioon.

Na początku Twój zarobek to 30%, ale w miarę rozwoju i coraz większej sprzedaży Twoje zyski rosną. Sprzedaż produktów Livioon jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają dodatkowej pracy i zarobku. Pracę w Livioon dostosujesz do swojego planu dnia jak i swoich potrzeb.

 

Zobacz dlaczego warto współpracować z firmą Livioon.

1. Zaraz po zarejestrowaniu dostajesz dostęp do tańszych produktów i promocji, a także otrzymujesz własny sklep internetowy, tym samym już od pierwszego dnia dostajesz wspaniałe narzędzie, aby rozwijać się w Livioon i zarabiać pieniądze.

2. Zarabiasz bez ryzyka, jedyna Twoja inwestycja to starter z próbkami.

3. Zarobki zależą od Twojego zaangażowania, czasu który poświęcisz na rozwój swojego biznesu.

4. Współpracę z Livioon możesz traktować jako dodatkowe źródło pieniędzy lub zająć się tylko tym.

5. Nie masz nad sobą szefa, ale całą wiedzę i wsparcie otrzymasz ode mnie jak i innych najlepszych managerów w Polsce.

6. Na szkoleniach i wyjazdach integracyjnych poznasz wielu ciekawych ludzi, a dodatkowo poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności.

 

Budowanie struktury w Livioon

To kolejny krok w Twoim rozwoju, a co za tym idzie zwiększeniu zarobków. To właśnie na zapraszaniu innych do współpracy można zarobić naprawdę duże pieniądze.

Budowanie struktury polega na zapraszaniu innych osób do współpracy. Oczywiście nie musisz rezygnować z polecania i sprzedaży naszych produktów, dzięki temu będziesz miał stały dochód, a rozrastająca się grupa przedstawicieli będzie Ci przynosiła coraz to większe przelewy na Twoje konto. Ile możesz zarobić na budowaniu struktury i jak zacząć znajdziesz w Livioon plan rozliczeniowy (marketingowy).

Będąc liderem w Livioon masz możliwość rozwoju, poszerzenia swojej wiedzy, a co za tym idzie zwiększenia swoich zarobków. Dzięki temu bardzo szybko można wypracować sobie stały dochód pasywny. Współpracując z firmą Livioon i dołączając do mojego zespołu zostajesz otoczony profesjonalnym wsparciem, masz kontakt z najlepszymi managerami w Polsce, którzy przeprowadzą Cie przez Twój start w firmie oraz pomogą rozwiać wszystkie wątpliwości. Dzięki temu odniesiesz sukces, gdyż nie pozostawiamy swoich partnerów samych sobie.

Za efektywną prace liderzy otrzymują od firmy Livioon samochód marki Mercedes, dodatkowe pieniądze z konkursów oraz wycieczkę z konkursu “Wyprawa pod palmy”.

Jeżeli szukasz większych zarobków, dodatkowej pracy, którą będzie można dostosować do Twoich potrzeb, jeżeli chcesz zarabiać na sprzedaży produktów Livioon lub budować własną grupę przedstawicieli to skontaktuj się ze mną livioonvip@livioonvip.pl lub zadzwoń 534561254.

Jeżeli jesteś zdecydowany skorzystaj z linku do rejestracji: https://livioonvip.livioon.com/

Trzymam za Ciebie kciuki 🙂