Dołącz do mojego zespołu i firmy Livioon i spełniaj z nami swoje marzenia!!!

 

Livioon to nie tylko sprzedaż, kosmetyki i praca, Livioon to coś więcej – to styl życia. Odkąd dołączyłam do firmy jako konsultantka cały czas przyglądałam się jak to wszystko wygląda od środka. Okazało się, że poza tym czego się spodziewałam czyli przysłowiowym “lataniem z katalogiem” jest znacznie więcej. Po dłuższym czasie odkryłam jak wielkie możliwości  oferuje mi firma Livioon, poza oczywiście pieniędzmi. Okazało się, że firma zapewnia szkolenia, a tym samym rozwój osobisty, jest mnóstwo konkursów motywacyjnych, spotkań, wyjazdów integracyjnych, za które płaci firma Livioon oraz dużo, dużo więcej.

Z firmą Livioon można spełnić swoje marzenia i to nie tylko te związane z pieniędzmi i dochodem pasywnym. Firma kusi nas dodatkowo programami motywacyjnymi. Co najważniejsze, nie musisz rezygnować z pracy, porzucać dotychczasowego zajęcia by zarabiać pieniądze w Livioon.

Dwa najważniejsze programy motywacyjne to:
– Samochód Marzeń (wybrany przez Ciebie samochód, firma Livioon dopłaca miesięcznie minimum 1100 zł) oraz
– Wyprawa pod palmy (tydzień egzotycznych, bajecznych wakacji all inclusive)

 

 

Aby korzystać ze wszystkich możliwości jakie oferuje firma pierwsze co należy zrobić to zostać konsultantem firmy Livioon czyli zarejestrować się. Cały proces zakładania konta opisałam dokładnie na stronie Jak się zarejestrować?.
Kiedy dołączymy już do firmy możemy zarabiać w niej na 4 sposoby:

  • kupować produkty tylko dla siebie i korzystać ze zniżki minimum 30%
  • odsprzedawać produkty w cenie dla klienta i zarabiać na marży
  • budować własną sieć dystrybutorów i zarabiać na prowizji wynikającej z planu rozliczeniowego (chodzą słuchy, że jest to jeden z najlepszych planów rozliczeniowych w Europie 🙂
  • połączenie tych 3 powyższych sposobów

Nie jest istotne na który plan się zdecydujesz, Livioon dba o każdego w ten sam sposób, a co za tym idzie masz dostęp do wszystkich udogodnień i możliwości jakie oferuje firma.