International Livioon Convention 2019 Janów Podlaski

 

International Livioon Convention to międzynarodowa konferencja Livioon, która odbyła się z 11-12 maja 2019 r. w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. W konferencji uczestniczyło ponad 200 osób, ale nieprzypadkowych osób. W spotkaniu udział wzięli najlepsi z najlepszych, sama śmietanka Livioon. 🙂 Tym bardziej jestem szczęśliwa, że mogłam być częścią tego wspaniałego wydarzenia.

Atmosfera od samego przyjazdu była bardzo gorąca! Pod jednym dachem spotkali się ludzie z wielką energią, podobnym spojrzeniem na życie i błyskiem w oku by wynieść jak najwięcej z tego spotkania. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Livioon takich krajów jak Rumunia, Włochy, Grecja, Cypr i Bułgaria.

Nagrody, nagrody i wyróżnienia 🙂

Część oficjalną poprowadzili Patrycja Słabolepsza – Mazur oraz Tomasz Mazur. W pierwszej części zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla najlepszych liderów Livioon. Na scenie stanęło prawie 30 osób, którzy swoim zaangażowaniem i samozapraciem zapracowali na swój sukces. Wyróżniono Vice Direktorów, Diamond Managerów, Gold Managerów. Na gali zostały wręczone także 2 nowiutkie samochody marki Mercedes. I te nagrody wywołały największe emocje. Wszystkim nagrodzonym gratuluję osiągniętych wyników i życzę osiągania kolejnych celów. 🙂

Miałam tą przyjemność i zaszczyt również znaleźć się na scenie i odebrać wyróżnienie dla najlepszego sprzedawcy THE BEST SELLER w Livioon. Było to dla mnie niesamowite przeżycie, wyjść na scenę przed ponad 200 osobami i poczuć te emocje. Wyróżnienie to dało mi jeszcze więcej siły i kopa by realizować postawione sobie cele.

Nowości, nowości i jeszcze raz nowości 🙂

Jednym z tematów, na który czekałam jak dziecko, które czeka by otworzyć prezent urodzinowy i zobaczyć co znajduje się w środku, tak ja nie mogłam doczekać się kiedy zostaną nam przedstawione nowości jakie wkrótce pojawią się w Livioon. Jak już wiecie kocham sprzedawać więc temat jest bardzo bliski memu sercu. Gdy nadeszła ta chwila byłam bardzo podekscytowana, a to co usłyszałam przerosło moje oczekiwania. 🙂

Oto co w najbliższym czasie pojawi się w naszej ofercie.

W rodzinie suplementów Health Boost pojawi się Vita Shake, to naturalny, kompletny posiłek bez dodatku cukru! Na temat tego wspaniałego produktu dokładnie opowiedziała nam Dr Joanna Gawlikowska. Na samą premierę Vita Shake Livioon jeszcze trochę musimy poczekać, ale już dziś wiem, że to będzie mój HIT sprzedażowy. Więcej na temat Vita Shake Livioon możesz przeczytać na vita-shake.com.

Jednak to nie koniec nowości Livioon! Firma postanowiła dołożyć dodatkową linię perfum INTENSE, która będzie miała wyższe zaperfumowanie. Pojawią się w niej nasze topowe zapachy oraz zupełnie nowe inspiracje. Kolejne 2 nowości również bardzo mi się spodobały. W ofercie znajdą się żele do rąk i kąpieli z olejem konopnym odpowiadające zapachom z serii balsamów z olejem konopnym oraz płyn do naczyń z ekstraktem z konopi.

Motywacja, samorozwój i inspiracja!

Gdy już myślałam, że najbardziej rozgrzewające tematy są już za nami okazało się, że to dopiero początek . Bo przed nami wystąpiły jeszcze dwie wspaniałe osobistości, które zmotywowały nas do dalszego działania.

Jarosław Juśkiewicz dobrze nam znany ze styczniowego szkolenia w Warszawie. Zapowiedział swoje spotkanie z nami na szkoleniu w czerwcu. Już do czekać się nie mogę tego szkolenia, gdyż wiem, że nie będzie to zwykłe szkolenie, ale wielka dawka energii i wiedzy, a właściwie samego “mięsa”. 🙂

Wielkim zaskoczeniem i niespodzianką był dla mnie występ Szczepana Brzeskiego. Wspaniały, odważny człowiek, zdobywca Mont Everest. Jego historia zainspirowała mnie do wyznaczenia sobie własnego szczytu, bo każdy ma “swój Everest”. Podczas tego wystąpienia na sali panowała cisza, gdyż każdy z zapartym tchem słuchał historii o przekraczaniu własnych słabości i nie poddawaniu się.

Oba występy to potężna dawka wiedzy i motywacji do dalszego rozwoju.

Kolacja, tańce i zabawa!

Po części oficjalnej mieliśmy czas dla siebie, a wieczorem udaliśmy się na kolację by później bawić się do białego rana. Tańczyliśmy do białego rana przy muzyce na żywo.

Jeżeli chcesz wspólnie z nami przeżyć kolejny International Livioon Convention opłacony w 100% przez firmę Livioon koniecznie się do mnie odezwij!