Ekologiczny płyn do mycia szyb i okien Livioon

Livioon Ekologiczny płyn do mycia okien i szklanych powierzchni

500 ml

21,90 zł

Załóż konto w Livioon i ciesz się
30% rabatem na zawsze!

Livioon Ekologiczny płyn do mycia okien i szklanych powierzchni

Pojemność: 500 ml

Zadbaj o krystaliczną czystość w Twoim domu dzięki ekologicznemu płynowi do mycia szklanych powierzchni. Zapomnij o smugach, zaciekach i polerowaniu bo ten nowy bohater w Twoim domu sprawi, że brud, kurz i odciski palców znikną w oka mgnieniu! Dzięki zawartości naturalnego octu jabłkowego i olejku lawendowego zadbasz nie tylko o swoją przestrzeń życiową ale także o środowisko naturalne.

Za co pokochasz Ecological Glass Cleaner?

– za krystaliczny blask szklanych powierzchni w twoim domu
– z nim zapomnisz o smugach, zaciekach i odciskach palców
– za wydajność, dzięki jego skoncentrowanej formule
– za to, że zadba nie tylko o Twój dom, ale też o bezpieczeństwo, dzięki ekologicznym i biodegradowalnym składnikom aktywnym

Wyczyścisz nim:

– szyby i framugi okienne
– lustra
– szyby samochodowe
– kryształy i inne szklane powierzchnie.

Sposób użycia: Odpowiednią ilość preparatu rozpyl na zabrudzonej powierzchni, przetrzyj ściereczką do sucha i gotowe! Od teraz Twoje okna, lustra i powierzchnie szklane będą czyste i lśniące, a kurz i brud długo będzie trzymał się z daleka. Pamiętaj aby przechowywać mnie poza zasięgiem dzieci.

 

Składniki: ocet jabłkowy, olejek lawendowy. Skład: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, środki konserwujące (bromo-2- nitropropane-1,3-diol), olejek eteryczny z lawendy (linalool)
Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami lokalnymi. Chronić przed dziećmi.