Livioon płyn do mycia łazienki

Livioon Ekologiczny płyn do mycia łazienki

500 ml

28,90 zł

Załóż konto w Livioon i ciesz się
30% rabatem na zawsze!

Livioon Ekologiczny płyn do mycia łazienki

Pojemność: 500 ml

Ekologiczny płyn do mycia łazienki sprawi, że ekspresowo uporasz się z zabrudzeniami w Twojej łazience. Dzięki starannie opracowanej, w pełni biodegradowalnej formule na bazie ekologicznych składników takich jak m.in. ocet, sok z limonki czy olejek z trawy cytrynowej możesz cieszyć się czystą łazienką oraz bezpieczeństwem Twojego domu i środowiska.

Za co pokochasz Ecological Bathroom Cleaner?

– za łatwe usuwanie zabrudzeń z Twojej łazienki
– za starannie wyselekcjonowane naturalne składniki aktywne: ocet winny, sok z limonki i olejek eteryczny z trawy cytrynowej
– za wydajną, skoncentrowaną formułę
– nie niszczy czyszczonych powierzchni
– za piękny zapach
– za ekologiczny i biodegradowalny skład

Wyczyścisz nim:

– armaturę łazienkową
– kabinę prysznicową
– płytki i fugi
– powierzchnie akrylowe, ceramiczne i plastikowe
– zacieki wodne, osad z mydła i nalot na wannie

Sposób użycia: Odpowiednią ilość preparatu rozpyl bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię, przetrzyj wilgotną ściereczką, spłucz i gotowe! W przypadku wyjątkowo uporczywych zabrudzeń pozostaw mnie na kilka minut, a następnie przetrzyj ściereczką i spłucz wodą. I nie martw się, że się zmęczysz bo ja nie wymagam silnego szorowania! Jestem po to, aby sprzątanie było proste i pachnące.

 

Składniki: ocet winny, sok z limonki, cytrynian trójsodowy, olejek eteryczny z trawy cytrynowej. Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, środki konserwujące (bromo-2- nitropropane-1,3-diol), olejek eteryczny z trawy cytrynowej (citral).

Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami lokalnymi.