Livioon płyn do mycia kuchni

Livioon Płyn do mycia kuchni

500 ml

14,50 zł

Załóż konto w Livioon i ciesz się
30% rabatem na zawsze!

 

Livioon Płyn do mycia kuchni

 

Pojemność: 500 ml

Livioon Profesjonalny płyn do mycia kuchni sprawi, że serce Twojego domu będzie biło czystym rytmem. Nie tylko usunie zabrudzenia, ale także ochroni kuchnię przed ponownym zabrudzeniem i nada całemu pomieszczeniu przyjemny zapach.

Wydajny i skuteczny Profesjonalny płyn do mycia kuchni to Twoja tajna broń w walce z brudem. Wyczyści kuchnię nie pozostawiając smug, a jedna butelka pozwoli Ci długo cieszyć się porządkiem. Jest tak łagodny, że idealnie sprawdza się nawet do powierzchni mających kontakt z żywnością. Rozpyl na zabrudzone miejsce, przetrzyj wilgotną ściereczką, wytrzyj do sucha – gotowe!

Dlaczego ja?

  • Nie pozostawiam smug
  • Jestem super wydajny
  • Nie rysuję czyszczonej powierzchni
  • Czyszczę na błysk i chronię kuchnię przed ponownym zabrudzeniem
  • Dzięki mnie kuchnia pięknie pachnie.

Co wyczyszczę?

Piekarnik, płytę indukcyjną lub ceramiczną, lodówkę, kuchenkę, płytki, okap oraz blat, tłuszcz i zaschnięty brud, kosz na śmieci.

Sposób użycia: Odpowiednią ilość produktu rozpyl na zabrudzonej powierzchni, przetrzyj wilgotną ściereczką, wytrzyj do sucha i gotowe. Nie musisz obawiać się stosowania mnie na powierzchniach, które mają kontakt z żywnością takich jak blat kuchenny czy stół, gdyż jestem bardzo łagodny. Sprawię, że Twoja kuchnia będzie czysta i pachnąca.

 

Składniki: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% EDTA i jego sole, Kompozycja zapachowa: Linalool, Citronellol,Środki konserwujące: Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.